עדכון לסביבת הלימוד האלקטרוני של PADI

בכדי לספק לצוללי PADI מסע אלגנטי מנקודת הרכישה עד לשימוש במוצר, ארגון PADI פתח במשימה דיגיטאלית. PADI תמיד היה ארגון מוביל ברמה העולמית בחינוך צוללים ותמיד פעל מתוך מחוייבות ליצירת תוכנית האימון עם חומרי הלימוד הטובים בעולם והפצתם לרחבי העולם לרשת מרכזי הצלילה של PADI וחברי הארגון. חברי הארגון של PADI תמיד הציעו את תעודת ההסמכה לצלילה המבוקשת ביותר בעולם וצמיד אפשרו לאנשים להכיר את העולם התת מימי באופן בטוח ומקיף. אז מה חדש? שכל אלו הפכו כעת להרבה יותר קלים. PADI מכניס לפועל מספר שינויים מהותיים לתוכנית (בשמה החדש) סביבת הלימוד האלקטרוני – eLearning Environment.

כיום, חברי PADI שולחים קוד ממרכז ההסמכות שבאתר לחניכים שלהם בכדי לאפשר לאלה להשתמש במוצרים, ולבחור האפשרות התקשורת דרך הודעות דואר אלקטרוני בשפה שיבחרו. צעדים אלה נשארו ללא שינוי.

החל מעכשיו, כשהמשתמשים יקליקו על הקישור במייל שיקבלו, הם ינותבו לעמוד אינטרנט מעוצב באופן מרענן שבו יפתחו את חשבון המשתמש שלהם במוצרים הדיגיטאליים שלהם. (אם הם כבר משתמשים רשומים, הם פשוט יקלידו את נתוני המשתמש שלהם בכדי להיכנס למוצרים החדשים שלהם.) מהירות הכניסה והשימוש במוצרים עברו שדרוג ושיפור משמעותיים.

סביבת הלימוד החדשה נקיה וממוקדת. יש תפריט בחירה לאורך חלקה העליון, שמקל על המשתמשים למצוא את מבוקשם. הכניסה מתאפשרת בקלות דרך העמוד PADI.com (על ידי בחירה של הלוגו או כפתור ה PADI.com בתפריט הבחירה). קל מאד לבצע החלפת שפה. יש אפשרות לעזרה בה המשתמשים יכולים למצוא את מספר הטלפון להתקשרות (או לבחור באפשרות דואר אלקטרוני ישיר) עם משרד PADI המתאים עבורם. כמו כן ישנה אפשרות השחזור סיסמה הפופולארית בה משתמשים יכולים להיכנס מחדש דרך קישור שילח אל תיבת הדואר  האלקטרוני שלהם. אייקונים עם מידע נוסף מופיעים בעמוד. זוהי דרך קלה וידידותית בה קשה מאד להתבלבל.

כמשתמש נכנס לעמוד יש לו את האפשרות לעדכן או לשנות את כתובתו. כמו כן הלוגו שמויע בצידו השמאלי של המסך ישתנה מPADI ל PADI eLearning®  , בכדי לוודא שהמשתמשים נמצאים בסביבת ה  eLearning®שבה כל הקורסים שיבצעו נמצאים. (יש תת כותרת בשם הקורס שלי שתוודא זאת).

פנל זיהוי שפוט וממוקד מזהה כל קורס. המשתמשים יכולים לבחור בתמונה שעל הפאנל, או בתיבת הקורסים כדי להיכנס לכל הקורסים שבחבילת ההסמכה שלהם. כל התכנים האלה רשומים באופן ברור ומסודר ופתוחים לכניסה, עם קישורים ידידותיים למשתמש, ואחד מהחידושים הטובים ביותר הוא שכעת נדרשת רק כניסה אחת לסביבת הלימוד האלקטרוני.

בחומרי הלימוד האלקטרוני, המשתמשים יכולים לראות את כל ההסמכות והמוצרים בערכות ההסמכה שלהם: מוצרי הטאבלט, הספרות ברזולוציה מכווצת, טבלת מתכנן הצלילה ה eRDPMLÔ, ויומן הצלילות האלקטרוני עם קישור ישיר ל ScubaEarth שם יירשמו הצלילות (ללא צורך להיכנס מחדש לאתר ה ScubaEarth.) מרכיבי הספרות ישתנו כמובן לפי הקורס המיועד.

בשורה התחתונה זוהי סביבה נקיה, מאורגנת וידידותית יותר למשתמש. תפריט הבחירה מופיע בכל המסכים כך שתמיד ניתן לבחור מחדש את האפשרויות. דרך הלימוד הפכה קלה יותר למשתמשים בתכנים האלקטרוניים. ישנן אפשרויות רבות בחנות, ותוכלו לצפות לאופציות חדשות שיופיעו בקרוב באופן סדיר.

דרישות טכניות/ הדפס קטן

מכשירים ניידים וטאבלטים

  • מכשירי טאבלט וטלפונים חכמים עם מערכת הפעלה 9 (ביכולות מוגבלות) 10 ו-11. הגרסה הנכחית, ושתי הגרסאות הקודמות.
  • מכשירי טאבלט וטלפונים אשר פועלים עם מערכת הפעלה של Nougat ומערכת Oreo. גרסת ההפעלה הנוכחית ושתי הגרסאות הקודמות.

מחשב נייח/ דפדפן רשת

  • מכשירי Mac OSX 10.10 ומכשירים מתקדמים יותר עם דפדפן Chrome, Firefox, Safari.
  • מערכת הפעלה Windows 7, 8.x עם דפדפן הרשת בגרסה הכי מתקדמת וזאת הקודמת לה של Chrome, Firefox, internet explorer 11 ומעלה.
  • דפדפן רשת למחשב נייח שאינו תומך בטאבלטים וטלפונים.